e-BOK

Zapraszamy

Logowanie

Get Adobe Flash player

Dzisiaj

Dzisiaj jest: 19 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Józef, Bogdan, Marek

Wyróżnienia

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

marzec 2019
N P W Ś C Pt S
24 25 26 27 28 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Galeria nowości

zarządzania nieruchomościami

Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Liderem Zarządzania Nieruchomościami

Miło nam poinformować, że Kapituła Programu Promocji Gospodarczej oceniła działalność, dokonania i efektywność zarządzania firm z obszaru zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi w Polsce, przyznając Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie tytuł „Lider Zarządzania Nieruchomościami 2014”.

Program dedykowany jest spółdzielniom mieszkaniowym, zarządcom budynków mieszkalnych, towarzystwom budownictwa społecznego, spółkom prawa handlowego i podmiotom gospodarczym działającym w obszarze zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi w Polsce.

Celem programu jest wyróżnienie najlepszych firm działających w obszarze zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkaniowymi i komercyjnymi, które efektywnie gospodarują powierzonymi im zasobami, prezentując wysoki poziom zarządzania, a w rezultacie swoją postawą gwarantują jakość, bezpieczeństwo i wiarygodność gospodarczą.

Kryteria oceny merytorycznej to m.in. kompleksowość świadczonych usług, odpowiedzialność społeczna, wykorzystanie innowacyjnych i energooszczędnych technologii, rzetelność gospodarcza oraz pozytywny wizerunek firmy na rynku.

W poniedziałek 7 kwietnia 2014 roku w Teatrze Sabat w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocji Gospodarczej „Lider Zarządzania Nieruchomościami”. Głównym partnerem Gali był DRUTEX, który wspólnie z organizatorem imprezy Magazynem Gospodarczym Fakty nagrodził wzorowych zarządców nieruchomości w Polsce. Wyróżnienie odebrał Prezes Zarządu Aleksander Biegacz.

 „Wysoka jakość i profesjonalizm działania to dziś już żadna ekstrawagancja. Wymagania rynku i klientów powodują, że firmy stają się coraz bardziej elastyczne, a oferowane produkty czy usługi w coraz większym stopniu dopasowane do ich potrzeb. Nie inaczej jest w przypadku rynku nieruchomości. Dlatego tak ważne jest racjonalne zarządzanie, optymalizacja procesów i umiejętność reagowania na zmieniające się warunki rynkowe. Cieszę się, że wśród nas są ludzie, którzy takie podejście wdrażają każdego dnia, dbając, aby poziom usług był na najwyższym poziomie. Gratuluję wszystkim laureatom” – powiedział Adam Leik, Dyrektor ds. Marketingu DRUTEX S.A.