e-BOK

Zapraszamy

Logowanie

Get Adobe Flash player

Dzisiaj

Dzisiaj jest: 11 Grudzień 2017    |    Imieniny obchodzą: Waldemar, Damazy

Wyróżnienia

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

grudzień 2017
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Galeria nowości

zarządzania nieruchomościami

Komunikat

Zarząd Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie informuje, że od lutego 2015r. działa nowy telefoniczny numer 512 896 672. Wybierając ten numer dodzwaniamy się na portiernię w biurowcu Spółdzielni przy ul. Kard. Wyszyńskiego 17 w Chrzanowie.
Poza godzinami pracy Spółdzielni, w razie braku łączności stacjonarnej, prosimy zgłaszać usterki i awarie, których usunięcie należy do Spółdzielni pod wyżej wymieniony numer.

Zarząd PSM w Chrzanowie

Po raz kolejny tytuł Dobra Spółdzielnia

To trzecie takie wyróżnienie przyznane rok po roku przez magazyn Strefa Gospodarki - dziennika Gazeta Prawna.

Zasadniczym celem programu prowadzonego przez Redakcję Strefy Gospodarki ukazującej się na łamach Dziennika Gazeta Prawna jest wyłonienie wąskiego grona najlepszych w naszym kraju spółdzielni mieszkaniowych i nagrodzenie ich tytułem Dobra Spółdzielnia 2013. Poprzez pokazanie „spółdzielczych liderów" chcemy wzmocnić wizerunek polskiej spółdzielczości mieszkaniowej i komunikować naszym czytelnikom zasadnicze idee przyświecające potężnemu, polskiemu ruchowi spółdzielczemu. Program ma za zadanie upowszechniać, a także propagować właściwe wzorce, modele oraz strategie funkcjonowania spółdzielni i sprawne zarządzanie przez nie zasobami mieszkaniowymi. Godło Dobra Spółdzielnia 2013 wskazywać ma te Spółdzielnie, które wzorcowo realizują zadania nie zawodząc zaufania swoich członków i mieszkańców.

Do programu może przystąpić każda Spółdzielnia Mieszkaniowa prowadząca swoją działalność na terenie Polski. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie na adres redakcji (drogą mailową, telefaksową lub pocztową) uzupełnionej ankiety weryfikacyjnej, przygotowanej w tym celu i udostępnionej przez Organizatora (znajdą ją Państwo w załączniku). Przystępując do programu Dobra Spółdzielnia 2013 komunikują Państwo nie tylko akces do grona najlepszych spółdzielni mieszkaniowych w naszym kraju, ale pokazują Państwo otwartość i jawność działania spółdzielni oraz otwartość poddania się niezależnej, zewnętrznej weryfikacji ze strony naszej Redakcji. Głównym kryterium wyboru laureatów Programu jest szeroko rozumiana jakość zarządzania zasobami mieszkaniowymi, obsługi mieszkańców i działalność prospołecznościowa.

Laureaci oprócz informacji o zajętej w zestawieniu pozycji, otrzymają również tytuł i godło promocyjne DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2013, z pełnym prawem ich użytkowania we wszelkich działaniach promocyjnych i marketingowych (możliwość wykorzystania m.in. na stronie internetowej, papierze firmowym, we wszelkich publikacjach). Laureatów programu będziemy również zapraszać do obecności na łamach Strefy Gospodarki w ogólnopolskim nakładzie Dziennika Gazet Prawna, gdzie cyklicznie prezentować będziemy najlepsze w naszym kraju spółdzielnie mieszkaniowe.

Promowanie się godłem DOBRA SPÓŁDZIELNIA 2013 jest doskonałą inwestycją we wzmocnienie pozytywnego wizerunku sprawnie działającej Spółdzielni. Przyznany tytuł brzmi dumnie i jest wiarygodną gwarancją rzetelności, solidności oraz wysokiej dbałości zarządzania, a także obsługi zasobów mieszkaniowych Spółdzielni Laureata. Dodatkowo jest doskonałym podsumowaniem długoletniej historii, tradycji i szeregu odważnych decyzji podejmowanych przez kolejno działające Zarządy dla wspólnego dobra mieszkańców.

Łukasz Osypiński

Dyrektor Programu

Strefa Gospodarki dodatek  Dziennik Gazeta Prawna

 

Załączniki:
PlikRozmiar
Pobierz plik (Dyplom Dobra Spółdzielnia 2013.pdf)Dyplom Dobra Spółdzielnia 2013.pdf402 Kb