e-BOK

Zapraszamy

Logowanie

Get Adobe Flash player

Dzisiaj

Dzisiaj jest: 31 Maj 2024    |    Imieniny obchodzą: Aniela, Petronela, Kamila

Wyróżnienia

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

maj 2024
N P W Ś C Pt S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Galeria nowości

Oferty pracy

Oferta pracy - instruktor społeczno - wychowawczy

Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Instruktor społeczno – wychowawczy

Oferujemy: umowę o pracę, pełny etat. Praca: pon. - pt. w godz. 11:00 - 19:00

Informacje w siedzibie Spółdzielni - Chrzanów, ul. Kardynała Wyszyńskiego 17, pokój 138, tel. 32 627 64 95

Oferta pracy - inspektor ds. księgowości

Inspektor ds. Księgowości
Wymagania:
1. Wykształcenie ekonomiczne
2. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
3. Znajomość przepisów z zakresu:
­- Ustawy o rachunkowości
- Ustawy o podatku od towarów i usług (w zakresie podstawowym)
4. Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office (w szczególności programu Excel)
Obowiązki:
1. Dekretacja i ewidencja dowodów księgowych (pełna księgowość), właściwa kwalifikacja zdarzeń gospodarczych
2. Wprowadzanie dokumentów do rejestru VAT
3. Weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych
4. Udział w przygotowywaniu deklaracji podatkowych
5. Udział w procesie zamknięcia m-ca/kwartału/roku
6. Inne zadania z zakresu księgowości wynikające z bieżących potrzeb

Informacje w siedzibie Spółdzielni, Chrzanów, ul. Kardynała Wyszyńskiego 17
Tel. 32 627 64 95, 32 627 64 94

Inspektor Nadzoru Budowlanego

Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie
poszukuje kandydatów na stanowisko:

Informacje w siedzibie Spółdzielni
Chrzanów, ul. Kardynała Wyszyńskiego 17, pokój 138
Tel. 32 627 64 95,  32 627 64 94

Oferta pracy - konserwator C.O.

Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie

• KONSERWATOR INSTALACJI CENTRALNEGO OGRZEWANIA

Tel. 32 627 64 95