e-BOK

Zapraszamy

Logowanie

Get Adobe Flash player

Dzisiaj

Dzisiaj jest: 23 Maj 2022    |    Imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz

Wyróżnienia

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

maj 2022
N P W Ś C Pt S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Galeria nowości

O G Ł O S Z E N I E

W związku z przewidywaną korzystną prognozą meteorologiczną na najbliższy okres Zarząd Powszechnej Spółdzielni Mieszkaniowej w Chrzanowie podjął decyzję o zakończeniu sezonu grzewczego 2021/2022 z dniem 09.05.2022r. (poniedziałek).
W związku z powyższym, prosimy mieszkańców, o pełne otwarcie głowic zaworów termostatycznych i pozostawienie w tej pozycji aż do rozpoczęcia następnego sezonu grzewczego.
Prosimy również aby po zakończeniu ogrzewania bez zgłoszenia do Spółdzielni nie wykonywać żadnych prac na instalacji c.o. ponieważ instalacja jest cały czas pod wodą (woda nie jest spuszczana po zakończeniu sezonu grzewczego).

Klauzula e-mail

Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie, informuje że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie z siedzibą przy ul. Kardynała Wyszyńskiego 17, Chrzanów 32-500. W sprawach związanych z Pani/Pana danymi osobowymi proszę kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, Panem Romanem Palka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dane osobowe są przetwarzane w celu związanym z komunikacją pomiędzy nami a Panią/Panem na podstawie wyrażonej zgody. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust.1 lit. a RODO.
Dane te mogą być również przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b - c RODO, gdy email będzie stanowił czynność związaną z zawieraniem umowy lub gdy email będzie powodował powstanie obowiązku prawnego po stronie administratora danych.

Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane:
a) dostawcom systemów IT, z którymi współpracuje Administrator, w celu utrzymania ciągłości oraz poprawności działania systemów IT,
b) upoważnionym z mocy prawa podmiotom na udokumentowany wniosek.
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego (tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych) oraz prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z nami.
Dane udostępnione przez Panią/Pana nię będą podlegały profilowaniu
Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych.