e-BOK

Zapraszamy

Logowanie

Get Adobe Flash player

Dzisiaj

Dzisiaj jest: 22 Czerwiec 2024    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Tomasz

Wyróżnienia

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń

Kalendarz wydarzeń

czerwiec 2024
N P W Ś C Pt S
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Galeria nowości

Strona zabezpieczona:

SiteLock

Oświadczenie o zgodzie na komunikację drogą elektroniczną oraz telefoniczną

Drodzy Mieszkańcy,


Od dzisiaj będą do Państwa skrzynek pocztowych docierać Oświadczenia o zgodzie na komunikację w formie elektronicznej i telefonicznej. Formularz ten ma celu aktualizację naszej bazy o Państwa aktualne numery telefonów oraz adresy e-mail, abyśmy mogli docierać do Państwa szybciej i sprawniej w sprawach związanych z eksploatacją mieszkań. Informacje o planowanych remontach, przerwach w dostępie do mediów, awariach, będziemy wysyłać w postaci krótkiej wiadomości SMS. Tą samą drogą przypomnimy Państwu o płatnościach, zmianach wysokości opłat, itp. Na adres e-mail będziemy mogli wysyłać rozliczenia, aktualizacje regulaminów, zawiadomienia o zebraniach, itp.

Jeżeli wyrażają Państwo zgodę na zaproponowaną formę komunikacji prosimy o czytelne wypełnienie rubryki adres e-mail (koniecznie drukowanymi literami) lub/oraz nr telefonu - do Państwa należy decyzją jaką formę komunikacji Państwo preferują. Złożenie podpisu jest konieczne ze względu na dopełnienie formalności związanych z ochroną danych osobowych. Tak wypełniony formularz prosimy dostarczyć do lokalnej administracji lub głównej siedziby Spółdzielni, w formie listu lub osobiście. Formularz można również dostarczyć nam w formie skanu wysłanego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

Niewyrażenie zgody nie wymaga od Państwa żadnych czynności - niedostarczenie podpisanego formularza potraktujemy jako brak zgody.

Dla jeszcze większej Państwa wygody zachęcamy do założenia konta w serwisie e-BOK. Można tam znaleźć całą historię naliczeń, bieżące saldo, nr konta do wpłat, rozliczenia mediów, wszelkiego rodzaju dokumenty związane z pracą Spółdzielni. W przyszłości planujemy uruchomić tam dodatkowy kanał komunikacji z nami. Aby wygodnie założyć konto będzie potrzebny nam Państwa adres e-mail - dzięki temu będziemy w stanie powiązać Państwa konto z konkretnym lokalem.

Powyższe rozwiązania mają na celu ułatwić dostęp do niezbędnych informacji związanych z Państwa lokalem.